Dlaczego LPG jest tak uniwersalnym,
niezawodnym źródłem energii?

Aktualności

  • Rozporządzenie w sprawie wymagań jakościowych dla LPG

    W dniu wczorajszym na stronach rządowych pojawiło się rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie wymagań jakościowych dla gazu skroplonego LPG. Link do dokumentu: https://tiny.pl/9xt3q
  • Unijny pakiet Fit for 55

    Wczoraj (14 lipca 2021 r.) UE przedstawiła pakiet zmian legislacyjnych Fit for 55. Pakiet dotyczy zmian natury legislacyjnej z obszaru polityki energetycznej i klimatycznej. Celem jest osiągnięcie przez państwa członkowskie redukcji emisji o 55% w porównaniu z rokiem 1990. Wśród wielu propozycji jest m.in. nowelizacja European Tax Directive (ETD).
  • Konferencja Argusa w Moskwie przełożona

    Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w Rosji, postanowiono przełożyć konferencję Argusa w Moskwie. Nowy termin zostanie podany w najbliższej przeszłości (znajdzie się w kalendarzu), lecz już teraz mówi się o przełomie września i października.

LPG

LPG jest paliwem ekologicznym, wpisującym się w trendy ograniczania poziomu zanieczyszczenia powietrza. Znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Dowiedz się więcej na temat LPG, poznaj jego pochodzenie, właściwości, zalety oraz branże, w których jest wykorzystywany.

Kontakt

Biuro POGP

ul. Czackiego 3/5
00-043 Warszawa

NIP 526-16-73-396
KRS 0000024249